Veyorum.com satın almayı düşündüğünüz her türlü ürünlerin internet dünyasında yapılmış yorumlarını tek yerde toplayan web sitesidir. 2021 yılında kurulmuş olan veyorum gün geçtikçe ürün ve yorum yelpazesini genişleterek yayın hayatına devam edecektir. Şimdilik 5 platformdan toplanan yorumları konsolide eden projemiz gelecek zamanlarda bu sayısı 10 kat artırma düşüncesindedir. Aynı zamanda ilk hedef olarak 1 milyon yorum sayısına ulaşmak için gerekli alt yapıları hazırlamaktadır.

Artık internet dünyasında platformdan platforma geçerek alacağınız ürünlerin yorumlarını inceleme derdi duymayacaksınız. Tüm platformlarda yapılan yorumlar sitemizde konsolide olacaktır. Ayrıca eşsiz bir ürün yelpazesiyle; elektronikten gıdaya, gıdadan giyime kadar aklınıza gelebilecek olan her türlü sektörde bu hizmeti sağlayacaktır. Rakiplerinden benzersiz şekilde kolay kullanıma sahip olan bir arayüze sahip olmamamız ve daha detaylı bir yorum istatistiği sunuyor olmamız nedeniyle aradığınız değerlendirmeleri bulmakta zorlanmayacaksınız.

Sadece platformlara yapılan yorumlar değil aynı zamanda web sitemiz bünyesinde yapılan yorumlar da gerekli istatistiklerin içine dahil edilmektedir. Bu nedenle ürün sayfalarında göreceğiniz “Yorum Yap” butonunu kullanarak rahatlıkla değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca her yoruma “cevap” yazabilme özelliğine de hakimsiniz. Aynı şekilde en çok beğendiğiniz yorumları da yanındaki “beğen” butonuna basarak destekleyebileceksiniz. Ya da katılmadığınız yorumlar için tam tersini uygulayabileceksiniz.

Halen beta sürümünde olan projemiz tam fonksiyonel hale en kısa sürede gelecek, play ve apple store bünyesinde uygulama olarak indirmenize olanak sağlayacaktır. Şu an responsive tasarımını destekliyor olması nedeniyle mobil kullanıma da uygundur. Yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olmak için web sitemizi takip ediniz.

Bizlere öneri, görüş ve şikayet bildirmek istiyorsanız lütfen iletişim sayfamızdaki formu doldurunuz.