Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge Ürün Yorumları

Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge

Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge

Değerlendirmeler (5.00)
Puan:
4.5
5
8Yorum
5
75%
4
13%
3
0%
2
0%
1
13%
Açıklama

Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge İçin Yapılan Değerlendirme & Yorumlar

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Puan:
4.5
5
8Yorum
5
75%
4
13%
3
0%
2
0%
1
13%
  Toplam 8 yorum mevcut.
 1. Sadettin Keten - trendyol.com yorumları

  Eşim hiç memnun kalmadı kesinlikle tavsiye etmem görüntü var gerisi yok malesef iade sürecide geçti bakalım nasıl bir süreç beni bekliyo
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 2. U** İ** - trendyol.com yorumları

  Tek kelime ile hariKA
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 3. A** A** - trendyol.com yorumları

  Üründen memnun kaldık bu fiyata alınabilecek en iyi süpürge makinesi…
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 4. Hamza Tarlacı - trendyol.com yorumları

  Efsane tek kelime çekme kalitesi halı performansı hızlı kargosu aksesuarları efsane düşünmeden alın
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 5. n** k** - trendyol.com yorumları

  Ürün kısa sürede elime geçti. Ürün malzemesi gayet kaliteli. Emiş gücü çok kuvvetli ancak Cihaz üzerindeki elektronik düğme sayesinde emiş gücünü ayarlayabiliyorsunuz. Ses seviyesi düşük. Bu fiyata alınabilecek en iyi süpürge bence. İçinden 5 çeşit başlık çıkıyor.
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 6. **** **** - trendyol.com yorumları

  Süper çekim. İnş gücü düşmez
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 7. **** **** - trendyol.com yorumları

  Daha önce nilfisk power süpürge kullaniyorduk. Çok kaliteli sağlam bir süpürgesi. bu ise kalite olarak eski serinin yarışı diyebilirim. 650w motor emiş gücü yeterli. Plastik ve aksesuar kalitesi çok uzun ömürlü olmaz gibi geliyor. Kutudan halı başlığı, parke başlığı ve üç adet mini üç çıkıyor. içine takılmış birde bez torbası var. kullanım kolaylığı nedeniyle Torbalı sugurge tercih ettik. Almayı düşünenler bütçeye göre miele süpürgeler de bakabilirler.
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 8. **** **** - trendyol.com yorumları

  Ürün Danimarka tasarımı.Araştırmalarım dayanıklı, basit, ergonomik olduğunu düşündürdü.Ürünü SandığımMağazalarından aldım.Hızlı bir şekilde bi kaç günde geldi.Paketlemede kendi kutusunun üzerine karton kutu içindeydi. Ürünü açtığımda temiz ve kullanılmamış, denenmemiş olduğunu gördüm.Kontrol için açılmış olabilir.Garanti belgesi imzalanmıştı.Kutunun içerisinde teleskopik boru gayet iyi çalışır durumdaydı.El tutma yerinde elektronik bölüm yok bu modelde,makinenin üzerinden güç ayarını yapıyorsunuz.Ön kapağın altında 3 çeşit toz alma ağzı mevcut, normal ve fırçalı başlıkları(turbo değil) gönderilmiş. Makineye giriş hortumu 360 derece dönebiliyor. Ürünün kablo uzunluğu gayet yeterli.Çekiş gücü 650watt,hortum+boru ile emiş gücü 180W.Kilimleri yerinden kaldırmaması için en düşük güçte ve tutma kısmındaki bölmeyi biraz açarak süpürdüm, gayet iyiydi.Fırçalar halı-kilimdeki saçları gayet güzel topluyor.Sert seminde 2.3. ayarda çalıştırdım gayet güzel.5 güç ayarı var, gayet güçlü emiş açısından sorun yok.Süpürgenin tekerlekleri kendi etrafında rahatça dönüyor,fakat çekince ince kilimleri toparlayabiliyor.Hortum kısmı standart diğer makinelerinkine benziyor.Aşırı büyük bir makine değil, derinliği diğerlerine göre fazla o da uçlar kapakta olduğu için. İnternet sitesinde cm olarak verilmiş. Takma çıkarma yerleri sağlam, kardeşimde başka marka vardı boru kısımları yalama oldu bi kaç kullanımda;fakat bu makinede böyle bir sorun yaşanacak gibi görünmüyor kilitli kaymaz şekilde yapılmış.Ses 75db,rahatsız etmiyor.Nilfisk sadece süpürge üreten bir firma olduğu için tercih ettim, önceden bilmiyordum.Uzun süreli kullanımda nasıl olacak şimdilik bilemiyorum tabi. 3 ay oldu sorunsuz kullanıyorum.
  1

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
Etiketler

Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge Hakkında

Nilfisk Select LBCO13P08A1 650 W Toz Torbalı Süpürge Özellikleri

Türü :   Toz Torbalı
Alerji Filtreli :
Güç :   650 W
Hepa Filtreli :
Enerji Sınıfı :   A+