Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Ürün Yorumları

Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Değerlendirmeler (5.00)
Puan:
4.5
5
4Yorum
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Açıklama

Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu İçin Yapılan Değerlendirme & Yorumlar

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Puan:
4.5
5
4Yorum
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
  Toplam 4 yorum mevcut.
 1. Ismail Bektaş - n11.com yorumları

  Teşekkürler
  Ürün N11de görülen ile aynı ürün.
  0

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 2. Emine bozbey - n11.com yorumları

  Kalite tesadüf değildir??
  Karbonatlı suyla silip direk kullanmaya başladım içinin büyüklüğü çok güzel. geniş aileler içinde uygun tek sorun içinde ışık olamaması bunu bilerek alın inox rengini aldım içinin hacmi baya büyük bide A sınıfı değildi ben F sonradan gördüm olsun sağlık olsun enerji tasarrüfünü kullanacak olursanız eğer et tarzı yiyecekler koyulmaması gerek enerji tasarrufunu kullanmazsanız sorun yok ?
  0

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 3. n11.com üyesi - n11.com yorumları

  vestel nofrost derin dondurucu
  ürünü beğendim satıcı firmadan memnun kaldım
  0

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
 4. Murat Yumuşak - n11.com yorumları

  Güzel Ürün
  Merhaba, ürün borusan lojistik firması ile Diyarbakır’dan gönderiliyor paketleme fabrikadan çıktığı şekilde köpük ve karton ile gönderildi çok şükür darbe almadan gayet güzel şekilde geldi. Kurulumu vestel servisi aynı gün yaptı ön panel dokunmatik ve ayarlar oradan yapılıyor. Her şey iyi güzel hoş lakiiin dolabın içerisinde ışık yok yahu ? biz bayide inceledik tabi hiç farketmedik bayideki spot ışıklarından dolayı içerisinde ışık olmadığını ama eve gelince bi küçük şok yaşadım aman aman önemli bir şey değil fakat bi küçük ışık olsa çok güzel olurdu geri kalan özellikleri çekmeceleri sağlam duruyor öyle kırılma vs yapmaya elverişli bir malzemesi yok iç aksamı bizim için yeterli genişlikte ve çekmece boyutları da ideal. Ayrıca orijinal inox (boyama veya kaplama değil) olması çok güzel evimizdeki tüm eşyalar vestel onlar da inox olunca takım oldu. Ayrıca motoru çok sessiz çalışıyor ilk çalıştırmada biraz ses çıktı sonra ses komple gitti desem yeridir. Ayakları tekerli yerinden oynatması kolay ayrıca orta ekran paneli 30 saniye sonra tasarruf moduna girip oradaki yazı gidiyor bunu kapatmak için kapı kapalıyken herhangi bir tuşa dokunup ekran ışığı alışınca mod tuşuna 3 saniye basılı tutunca tasarruf modu kapanıyor bunu da ek bilgi olarak yazayım çünkü servis bunu bilmiyordu ? kitapçıkta yazıyor ama kitap – kitapçık okuma alışkanlığı olan bi millet değiliz o sebeple burda bulunsun belki birine lazım olur. İyi günlerde kullanırız İNŞALLAH.
  0

  0

  Zaten oy verdiniz!

  Cevapla
Etiketler

Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Hakkında

Vestel CD7001 EX NF No Frost 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü :   Solo
Tipi :   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği :   No Frost
Toplam Çekmece Sayısı :   7 Çekmeceli